O jednu starost méně

Využijte našich služeb moderních dopravních prostředků k odvozu suti z Prahy na příslušné skládky. Uvolníte si prostranství před domem nebo podnikem a nic Vám a Vašemu okolí nebude překážet. Budete-li potřebovat, zajistíme i nakládku našimi nakladači, které se vejdou i do menších…

Využijte našich služeb moderních dopravních prostředků k odvozu suti z Prahy na příslušné skládky. Uvolníte si prostranství před domem nebo podnikem a nic Vám a Vašemu okolí nebude překážet. Budete-li potřebovat, zajistíme i nakládku našimi nakladači, které se vejdou i do menších prostor. Naše firma má oprávnění převzít Vaše odpady a přemístit je za určitý poplatek do sběrných dvorů, kde bude zrecyklován nebo ekologicky zlikvidován.

Šetrně k životnímu prostředí

Třídit odpad se vyplatí i při stavebních pracech. Čistou suť Vám převezmou do recyklačních dvorů za menší poplatek. My Vám nabízíme účinnou pomoc ve formě přistavení kontejneru, kam můžete tento materiál naložit. Naše ceny za přepravu jsou přijatelné. Objednat si můžete kontejner, který unese až 8t materiálu. Ozvěte se, naše školená obsluha zajistí bezpečné a klidné řešení každého požadavku.